דף ראשי  \  חדשות הארגון  \  אליפות העולם ה-3 בקראטה קיוקושינקאי (KWU)
חדשות הארגון

אליפות העולם ה-3 בקראטה קיוקושינקאי (KWU)

 

9-10 בדצמבר 2017, יקטרינבורג (רוסיה).
 
 
בתאריכים 9-10 לדצמבר, שנת 2017, ביקטרינבורג (רוסיה), התקיימה אליפות העולם ה-3 בקראטה (KWU) בקרב נשים וגברים

"The 3nd KWU World Championship Among Men and Women".
 
מארגנים:  Kyokushin World Union - KWU.
 
באליפות השתתפו יותר מ-240 ספורטאים, מ-48 מדינות, נציגים מאירגוני קראטה שונים מכל העולם.
 
בתחרות הזו השתתפה נבחרת העולם WKO, הכוללת ספורטאים מליטה, הונגריה, קזחסטן, ופולין.

תוצאות של האליפות


MEN

Men -60 kg
1. Artur Arushanyan (Armenia)
2. Farid Kasumov (Russia)
3. Dilyan Nikolov (Bulgaria)
3. Toranosukekagechika Sawai (Japan)

Men -65 kg
1. Ivan Tumashev (Russia)
2. Dmitriy Moisseyev (Kazakhstan) WKO
3. Daniel Redondo (Spain)
3. Emin Ismayilli (Azerbaijan) WKO

Men -70 kg
1. Sergei Chmunevich (Russia)
2. Ivan Komanov (Bulgaria)
3. Valeh Jafarov (Azerbaijan) WKO
3. Bereket Nurbayev (Kazakhstan)

Men -75 kg
1. Victor Belyaev (Russia)
2. Masazumi Nakayama (Japan)
3. Georgi Doychev (Bulgaria)
3. Gabor Rozsa (Hungary) WKO

Men -80 kg
1. Stanislav Mezhevtsov (Russia)
2. Jonas Rosin (Sweden)
3. Mohammad Asadi amin (Iran)
3. Vytautas Cepla (Lithuania) WKO

Men -85 kg
1. Alexandr Drozd (Russia)
2. Vladimir Artyushin (Kazakhstan) WKO
3. Aria Jahandoust (Iran)
3. Justinas Kvietka (Lithuania) WKO

Men -90 kg
1. Aleksandar Komanov (Bulgaria)
2. Kestutis Radvila (Lithuania) WKO
3. Marek Wolny (Poland) WKO
3. Dzmitry Sikorski (Belarus)

Men -95 kg
1. Edgard Secinski (Lithuania) WKO
2. Konstantin Fedorov (Russia)
3. Aleh Dalidovich (Belarus)
3. Faramarz Afghan (Afghanistan)

Men +95 kg
1. Vasily Samadurov (Russia)
2. Mahdi Hosseinpourdizaj (Iran)
3. Eventas Guzauskas (Lithuania) WKO
3. Hristo Georgiev (Bulgaria)
WOMEN

Women -50 kg
1. Teona Gazdeliani (Spain)
2. Honami Ito (Japan)
3. Daiva Krisciuniene (Lithuania) WKO
3. Lyudmila Ustyugova (Kazakhstan) WKO

Women -55 kg
1. Diana Maciute (Lithuania) WKO
2. Anna Izdebska (Ukraine)
3. Iya Kostova (Bulgaria)
3. Mariya Saveleva (Russia) WKO

Women -60 kg
1. Inga Mikstaite (Lithuania) WKO
2. Emma Markwell (United Kingdom)
3. Alina Polishchuk (Russia) WKO
3. Yekaterina Gurova (Kazakhstan) WKO

Women -65 kg
1. Anjelika Sabaeva (Russia)
2. Gabija Gudeliauskaite (Lithuania) WKO
3. Aneta Meskauskiene (Ireland)
3. Camille Haddouche (France) WKO

Women -70 kg
1. Agata Winiarska (Poland) WKO
2. Julie Lamarre (Canada)
3. Lilla Herczeg (Hungary)
3. Svetlana Tuchkova (Russia)

Women +70 kg
1. Maria Papadopoulou (Greece)
2. Aleksandra Karpuk (Poland)
3. Mariia Panova (Russia)
3. Diana Balsyte (Lithuania) WKO

 

 


מאמרים אחרונים:




אין לך זכות להשאיר תגובה!